Survivor All Star yarışmasında kırmızı takım kadrosunda yer alarak rekabet edecek Aleyna Kalaycıoğlu hayatı ve kariyeri gibi ayrıntılar merak konusu. Aleyna Kalaycıoğlu boyu ve yaşı kaç? İşte, Survivor 2024 Aleyna Kalaycıoğlu hakkında detaylar…

SURVİVOR ALEYNA KİMDİR?
Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Annesi ile babası kendisi henüz 10 yaşındayken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Kalaycıoğlu, ardından annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a yerleşti. İstanbul’da lisenin akabinde aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.


SURVİVOR ALEYNA kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli 2024 Survivor All Star Aleyna Kalaycıoğlu biyografisi…


Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun sporla da yakından ilgilidir. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Yaklaşık üç yıldır beach voleybol okul takımında yer alıyor. Kalaycıoğlu, 1.70 boyundadır.

2021 Survivor'daki performansıyla göz dolduran Aleyna Kalaycıoğlu, sözlerini Oğuzhan Koç'un yazdığı yapımcılığını da Berkay'ın üstlendiği 'Bedelini Ödedim' şarkısıyla müzik kariyerine adım attı. 2024 Survivor All Star yarışmasında da mücadele edecek.

Milliyet

Editör: Resul AKA