Süper Loto 9 Mayıs 2024 sonuçları! 9 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşen Süper Loto çekilişi sonuçları vatandaşlar tarafından heyecanla bekleniyor. Milli Piyango Online üzerinden açıklanan bu sonuçlar, kazanan numaraların yanı sıra ikramiye miktarlarını da içeriyor. Peki, 9 Mayıs 2024 Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı, saat kaçta ve ne zaman açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? Süper Loto çekiliş canlı izle! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı! İşte, Süper Loto kazanan numaraları...

9 MAYIS 2024 SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI, SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Süper Loto çekilişi, 9 Mayıs günü saat 21.30'da canlı yayında gerçekleşecek. 

9 MAYIS 2024 SÜPER LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişi 9 Mayıs 2024'te açıklanacak. Binlerce kişinin katılım göstereceği çekiliş, noter huzurunda gerçekleştirilecek ve sonuçlar Milli Piyango TV Youtube kanalı üzerinden yayınlanacak.

Süper Loto 9 Mayıs 2024 sonuçları: -

SÜPER LOTO SONUÇLARINA NEREDEN BAKILIR? SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Süper Loto'nun çekiliş sonuçlarına ulaşmak için vatandaşlar, www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da en yakın satış noktalarından göz atabilirler.

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Oyunun temel kuralları şu şekildedir: 1 ile 60 arasından 6 adet sayı seçilir ve her 6 sayı bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir. Ayrıca, isteyenler SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyerek rastgele numaralar seçebilir veya sistem oyunu oluşturabilirler. Süper Loto, www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması veya satış noktaları üzerinden oynanabilir. Ayrıca, ortak Bilet seçeneğiyle de arkadaşlarınızla birlikte şansınızı deneyebilirsiniz.

SÜPER LOTO SİSTEM OYUNU NEDİR?

Sistem oyunu için bir kolonda altıdan fazla sayı işaretleyerek, çeşitli kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Sistem oyunu, oyuncuların altıdan fazla sayı seçerek oluşturabilecekleri tüm kombinasyonları otomatik olarak ayrı kolonlar halinde üretir.

SÜPER LOTO NEREDEN OYNANIR?

Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com'a girebilir, Milli Piyango uygulamasını kullanabilir veya sana en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ GÜNLERİ!

Çekilişler Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleşir. Her çekilişte, 1 ile 60 arasındaki sayılardan altı tanesi seçilir. Oynadığın her kolon, çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tanesini doğru bilirseniz ödül kazanırsınız.

Süper Loto tutkunları için heyecan verici bir çekilişin ardından, kazananları tebrik ediyor ve bir sonraki çekilişte şanslarını diliyoruz.

Süper Loto sonuçları 9 Mayıs 2024! Süper Loto sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? Süper Loto sonuç sorgulama ekranı! ile ilgili etiketler

Editör: Resul AKA