Son dönemlerde dünya çapında kullanıcı sayısı milyonlara ulaşan Instagram uygulaması, kullanıma açıldığından bu yana geliştirilerek kullanıma sunuluyor. Kullanıcı sayısı milyonları aşan Instagram kullanıcıları ise Instagram kullanırken aynı zamanda farklı destek uygulamalara da ihtiyaç duyuyor.

Kullanıcılar gizli profillerin içeriklerini görüntüleme, indirme ve anonim olarak hikayeleri görüntüleme gibi birçok stalk yöntemlerine başvuruyor. Stalk veya stalker son dönemlerde oldukça popülerleşmiş durumda. Başka bir kullanıcının hesaplarını anonim şekilde görüntüleme ve kullanıcı hakkında bazı bilgiler elde edilmesine denir.

Stalk gizliden yapılan ve karşı tarafa hissettirilmeden yapılması gereken bir işlemdir. Bunu için de stalk siteleri devreye girer. Kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak siteler oldukça fazla. Bazıları ücretli bir şekilde kullanıma sunulurken bazıları ise ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmaktadır.

İçindekiler;

Instagram Stalk Siteleri

Son dönemlerde gelişen ve popülerleşen Instagram uygulaması, kişiyi tanımak ve hakkında bilgi sahibi olmak için iyi bir platformdur. Kişi hakkında ön izlenim yaptığı paylaşımlarla konulur. Bazı Instagram kullanıcıları hesaplarını gizliye aldığından dolayı paylaşımlarını sadece takipçileri görür.

Gizliye alınan Instagram hesapları hakkında bilgi sahibi olmak için bazı stalk sitelerinden yardım alınır. Bu stalk siteleri gizlide olan Instagram hesabının paylaşımları görmeye ve bu içerikleri indirmeye yardımcı olur. Bu tür sitelere son zamanlarda ilgi oldukça fazla. Memnun kalan kişi sayısı da oldukça fazla.

Stalk sitelerioldukça fazla. Bu siteler arasında gizli hesapların içeriklerini görüntüleme, hikayeleri anonim izleme ve içerikleri indirme bulunuyor. Bu siteleri kullanmak oldukça kolay. Bazı uygulamalar web ve uygulama şeklinde kullanılabiliyorken, bazıları ise APK şeklinde indirilmesi gerekir. İOS için APK indirmek ise mümkün değildir.

Instagram Stalk Siteleri şu şekildedir;

 • Reportly
 • Postegro
 • Story stalker

Ücretsiz Stalk Programı

 

Stalk son dönemlerde oldukça popülerleşen bir durum haline geldi. Stalk yapabilmek için hayalet olunması gerekir. Yani stalk yaparken arkada iz bırakılmamalı ve karşı tarafa hissettirilmeden yapılması gereken bir işlemdir. Stalk programları oldukça fazla. Kişinin ihtiyacına göre bu programların isimleri değişkenlik gösterir.

Stalk programlarının bazıları ücretli bir şekilde kullanıma sunulurken bazıları ise ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Ücretli olarak kullanıcılara sunulan programların paketleri de mevcut. Bu paket seçenekleri kişiye uygun olarak seçilmelidir. Kişi ihtiyacı olan özellikleri göz önünde bulundurarak paket seçim yapmalıdır.

Geliştirilen ve kullanıma sunulan programlar sadece gizli hesapların içerisinde sadece gizli hesapların içeriklerini görmek, içeriklerini indirmek yoktur. Aynı zamanda profilinize kimlerin girdiğini görmek için de programlar kullanıma sunuldu. Bu programlar sayesinde de sizleri kimin stalkladığını da görebilirsiniz.

Stalk programları için birçok seçenek mevcut. Tek programda birden fazla stalk seçeneği mevcut. Seçenekleri fazla olan programlar genellikle ücretli bir şekilde kullanma sunuluyor. Ücretsiz Stalk Programı arasında en sık kullanılan programlardan birkaçı ise şu şekildedir;

 • Pingru
 • Postegro
 • Ghostegro

Stalk siteleri arasında yer alan Pingru programı APK formatında indirilebilen ve ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulan uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın web girişi yoktur. Bu yüzden bu uygulamayı sadece android kullanıcıları tek kullanabilir. İOS kullanıcıları, Pingru programını kullanamaz. Çünkü cihazlar bunu kabul etmiyor.

Stalk siteleri arasında yer alan bir diğer uygulama ise Postegro’dur. Postegro, ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulan uygulamalar arasında yer alan uygulamalardan biridir. Android kullanıcıları, APK formatında indirebilirler. İOS kullanıcıları ise programı kullanabilmek için Postegro Web üzerinden giriş yapıp kullanabilirler.

Ghostegro programı, stalk siteleri arasında yer almaktadır. Ghostegro, gizli hesapların içeriklerini görmek için kullanılan uygulamalardan biridir. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulamalardan biridir. Stalk yapabilmek için kullanılabilecek en iyi uygulamalardan biridir.


En İyi Stalk Siteleri

Stalk siteleri oldukça fazla. Video ve fotoğraf indirmek için bir program hikayeleri anonim şekilde görüntülemek için ise başka bir program mevcuttur. Takip etmediğiniz kullanıcıların bilgilerini görüntülemek için ise başka bir program gerekir. Stalk Siteleri ihtiyaç duyulan özelliğe göre değişkenlik gösterir.

Stalk için birçok program gerekebilir. Gizli hesapların paylaşımlarını görmek, gizli hesapların hikayelerini görüntüleme, profilinize kimler girdi, gizli ve açık hesapların paylaşımlarını indirmek gibi birden fazla stalk sitesine ihtiyaç duyulur. Bazı stalk programları ise tüm bu seçenekleri tek bir programda topladı.

Tüm seçenekleri içeren stalk programları ücretli olabilir. Ücretli programlara göre fiyat bilgisi değişkenlik gösterir. Bunu için de net bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir. Çünkü her program sundukları paket seneklerinin ücretlerinde değişkenlik gösterir.

En İyi Stalk Siteleri şu şekildedir;

 • Glassagram
 • Pingru
 • Story stalker
 • İnsta Stories Viewer

Instagram Stalk Programı Ücretsiz

Son dönemlerde geliştirilen ve kullanıcı sayısı her geçen gün artan Instagram uygulaması için stalk uygulamaları geliştirilmiştir. Bu stalk siteleri Web, APK, VPN şeklinde kullanılabilir. Bazıları ise ücretli paketler sunarken bazı programlar ise ücretsiz bir şekilde Instagram kullanıcıları için kullanıma sunulmaktadır. Ücretsiz stalk programları şu şekildedir;

 • Story stalker
 • Ghostegro
 • Pingru

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan programlar arasında Pingru programı yer almaktadır. Pingru stalk programını kullanabilmek için öncelikle bir Instagram kullanıcı adına ve şifresine sahip olmak gerekir. Pingru stalk programı, Instagram hesabını gizlide kullanan kullanıcıların paylaşımlarını görmeye ve indirmeye yardımcı olan bir programdır.

Pingru programını kullanmak için birkaç adım mevcuttur. Bu adımlar şu şekildedir;

 1. Pingru uygulamasını kendi sitesinden indirip kurabilirsiniz.
 2. Uygulama indikten sonra uygulamayı açın ve Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
 3. Ardından hesabı gizlide olan ve stalklamak istediğiniz hesabın kullanıcı adını girin.
 4. Birkaç saniye içerisinde içerikler karşınıza gelecektir.
 5. İçerikleri indirmek için sağ üst köşede yer alan indir seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Pingru, APK formatında kullanıma sunulan ücretsiz uygulamalardan biridir. Android kullanıcıları kolaylıkla indirebilirler. Ancak İOS kullanıcıları için kullanmak mümkün değildir. İOS ürünleri APK dosyalarını kabul etmemektedir. Bu yüzden Pingru programını, telefona kuramaz ve kullanamazlar.

Stalk programları genel olarak Instagram kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bazı uygulamalara web üzerinden kullanılabiliyorken bazı uygulamalar ise APK indirerek kullanılabilir. Instagram Stalk Programı Ücretsiz kullanmak için web sitesi üzerinden veya uygulama indirerek kullanılabilir.

En İyi Stalk Nasıl Yapılır

Stalk, bir kullanıcının sosyal medya hesaplarını incelemek ve o hesap hakkında bilgi sahibi olmaktır. Aslında gün içerisinde farkında olmadan birçok insan stalk yapıyor. Stalk yapmak için herhangi bir program kullanmadan da yapılabilen bir işlemdir. Ancak bazen bazı hesaplar için stalk programlarına ihtiyaç duyuluyor.

En iyi stalk nasıl yapılır sorusu oldukça fazla merak edilen konular arasında yer alıyor. Stalk, karda yürürken ayak izinizi belli ettirmeden yürümek gibi bir şey. Yani stalk yaparken öncelikle güvenilir programları ve karşı tarafın onu stalkladığınızı bilmemesi gerekir. Bunun içinde birçok stalk uygulaması mevcuttur.

Stalk yapabilmek için bazı gereksinimlere ihtiyaç vardır. Bunlar;

 1. Sosyal medya hesabı
 2. İyi bir stalk programı seçmek
 3. Stalk programının güvenilir olması gerekir.

Stalk yapabilmek için bazı gizili hesaplar için programlar kullanılabilir. Bu stalk yaparken ihtiyacınız olacak ve işinize çok yarayacak programlardır. İyi bir stalk yapmanın ilk kuralı tüm ihtiyaçları karşılayacak programı seçmektir. İyi bir stalk programı aslında ihtiyacınız olan tüm bilgileri elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Stalk programı kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken durumlardan biri de tüm seçenekleri tek programda toplanmış olmasıdır. İhtiyaç duyulan uygulamaları kullanmak stalker’ın işini kolaylaştıracaktır.

Editör: Resul AKA