12 NİSAN 2024 ON NUMARA SONUÇLARI

12 Nisan 2024 günü gerçekleşen On Numara çekilişinde belirlenen şanslı numaralar şu şekilde;

12 NİSAN 2024 ON NUMARA SONUÇLARI: -

MP TV ekranında canlı yayında duyurulan çekiliş sonuçları, heyecanlı bekleyişin ardından paylaşıldı.

ON NUMARA SONUÇLARI NASIL SORGULANIR? ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA EKRANI

On Numara oyunu tutkunları, çekiliş sonuçlarını öğrenmek ve heyecanı canlı izlemek için Milli Piyango Online'nın resmi web sitesini ziyaret edebilirler. "ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA EKRANI" üzerinden bilet sorgulamasını gerçekleştirebilir ve kazanan numaraları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, çekilişi canlı izlemek isteyenler için "ON NUMARA SONUÇLARI CANLI İZLEME EKRANI" seçeneği de mevcut.

ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

ON NUMARA NE ZAMAN ÇEKİLİYOR?

On Numara oyunu, her hafta Pazartesi ve Cuma günleri düzenlenen çekilişlerle heyecanını sürdürüyor. 80 numara arasından çekilen 22 numarayı doğru tahmin edenler, büyük ikramiyeyi kazanma şansını elde ediyorlar.

ON NUMARA SEN SEÇ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Kolonunuzdaki numaraları kendiniz seçmek istiyorsanız, oyun terminali üzerinden "Sen Seç" özelliğini kullanabilirsiniz.

ON NUMARA SİSTEM OYUNU NEDİR, NASIL OYNANIR?

Çoklu oyun kombinasyonları geliştirmek için sistem oyununu tercih edebilirsiniz. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem otomatik olarak tüm kombinasyonları oluşturur.

ON NUMARA ÇOKLU ÇEKİLİŞ NEDİR, NASIL OYNANIR?

Birden fazla çekilişe katılarak şansınızı artırabilirsiniz. "Çoklu Çekiliş" seçeneği ile aynı numaralarla birkaç çekilişe katılabilirsiniz.

ON NUMARA İPTAL NEDİR, NASIL YAPILIR?

Doldurduğunuz bir kolonu oynamaktan vazgeçmek istiyorsanız, kolon altındaki "İptal" kutucuğunu işaretleyerek kolonu iptal edebilirsiniz.

ON NUMARA ÖDÜLÜ NE KADAR, KAÇ TL?

On Numara oyununda kazanma potansiyeli, doğru tahmin edilen numaralara bağlı olarak değişir. 10, 9, 8, 7 veya 6 numarayı doğru tahmin edenler, çekilişte ikramiye kazanma hakkını elde ederler. En yüksek ikramiye, 10 numara doğru tahmin edildiğinde kazanılır. Eşit bölüşüm ilkesiyle, aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olduğu durumlarda ikramiye havuzu paylaşılır.

On Numara oyununu denemek ve heyecanını yaşamak için Milli Piyango Online'nın resmi web sitesini ziyaret edebilir, bilet sorgulama ekranı üzerinden şansınızı kontrol edebilirsiniz. Her çekiliş, katılımcılarına büyük ödüller kazanma fırsatı sunarak, şans oyunları tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Bol şanslar!

On Numara 12 Nisan 2024 sonuçları! On Numara sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak, sonuçlara nereden bakılır? On Numara bilet sorgulama ekranı! ile ilgili etiketler

Editör: Resul AKA