10 NİSAN 2024 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen 10 Nisan 2024 Çılgın Sayısal Loto çekilişi açıklanacak. Binlerce kişinin katılım göstereceği çekiliş, noter huzurunda gerçekleştirilecek ve sonuçlar Milli Piyango TV Youtube kanalı üzerinden yayınlanacak.

10 NİSAN 2024 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI!

10 Nisan 2024 Sayısal Loto sonuçları: -

Joker: -

SüperStar: -

Sayısal Loto sonuçlarını sorgulamak için buraya tıklayınız.

SÜPERSTAR NEDİR?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturulan numara sayısına göre kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. SüperStar oynamak için en az 1 kolon oynamak gerekmektedir; yalnız başına oynanamaz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları, www.millipiyangoonline.com ve tüm bayilerden oynanabilir. Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarıyla oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'da, haftada 3 gün çekiliş yapılmaktadır: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi.

SEN SEÇ MODUNDA SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

90 adet Çılgın Sayısal Loto numarası içinden şanslı 6 numaranızı seçebilir veya Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleri ile kolon oluşturabilirsiniz.

SİSTEM OYUNU MODUNDA SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

En az 7 en çok 19 adet Çılgın Sayısal Loto numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan farklı kolon kombinasyonlarıyla şansınızı artırabilirsiniz.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir. Oynadığınız kolonun çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin ettiğinizde ikramiye kazanırsınız.

Çılgın Sayısal Loto'nun büyük ikramiyesini kazanan kişi veya kişiler belirlendiğinde, aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması durumunda ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Kazananları tebrik eder, diğer oyunculara ise gelecek çekilişlerde bol şans dileriz.

Editör: Resul AKA