Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma için belirli tuşlamalar yapmanız gerekir. Doğrudan ve hızlı şekilde müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralarından birini aramanız gerekir. Bu numaraları aradığınız zaman sizi telesekreter anonsu karşılar. Anons konuşması ile zaman kaybetmeden direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonun tuş takımından 1’i tuşlamanız gerekir. Tuşlama sonrasında beklemeden direk 6 tuşuna basılır. Sesli anons olarak T.C. bilgilerinizi tuşlamanız istenir. T.C.nizi tuşladıktan sonra sistem otomatik olarak sizi Ziraat Bankası müşteri hizmeti yetkilisine bağlar.

İçindekiler;

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Ziraat Bankası çağrı merkezi numarası 0850 258 00 00’dir. Bu numara üzerinden bankanın müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşabilirsiniz. Bankacılık işlemleri, bakiye soğrulama, kart şifresi, kart işlemleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerine dair bilgi alıp işlem yapmak üzere 7/24 çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Numarayı ilk aradığınız zaman sesli anons ve diğer işlemlerde zaman kaybetmemek için tuşlama yapmanız gerekir. Önce 1 ardından ise 6 tuşuna basıp, T.C. numaranızı girdikten sonra otomatik olarak müşteri temsilcisine kolayca bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim

Ziraat bankası müşteri hizmetleri iletişim numarası için üç alternatifiniz vardır. Her üç numara üzerinden bankanın müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Bu numaralar,

  • 444 00 00
  • 0850 220 00 00
  • 0850 258 00 00

Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numarası olan geçen bu numaraları mesai saatleri içerisinde bankayla ilgili tüm işlemleriniz için arayabilirsiniz. 1 ve 6 tuşlamalarını yaparak müşteri temsilcilerine daha kolay ulaşıp işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri sıkça sorulan sorular genelde işlemler, müşteri temsilcisine bağlanma veyahut da alternatif iletişim kaynaklarına dairdir. En merak edilen bazı sıkça sorulan sorular ve yanıtları kısaca şunlardır;

Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile nasıl konuşulur?

444 00 00- 0850 220 00 00- 0850 258 00 00 numaraları üzerinden Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. 7/24 aktif çalışan bu hatları tüm bankacılık işlemlerinizde yardım almak için arayabilirsiniz. Kredi kartı, banka karı, mobil şube, internet şube gibi işlemlerde destek almak üzere bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Çağrı merkezine nasıl girilir?

Ziraat bankası çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra direk bağlanma için sesli anons sonrası önce 1 tuşuna basmanız gerekir. Ara vermeden hemen 6 tuşuna basıp sesli yanıtı beklemeniz gerekir. Sesli yanıt T.C. girişi talep ettiğinde kimlik numaranızı tuşlayarak otomatik olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası WhatsApp hattı var mı?

Ziraat bankası online bankacılık hizmetleri kapsamında müşterilerine WhatsApp iletişim hattı üzerinden de hizmet verir. WhatsApp hattına hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.  Özel bankacılık kapsamında hizmet veren Ziraat WhatsApp numarası +90 530 917 41 14’tür.

Ziraat canlı destek nerede?

Ziraat bankası canlı cevap hizmeti sunar. Canlı destek adı verilen chat uygulamasına haftanın her günü 7/24 şekilde ulaşabilirsiniz. Bu chat alanına internet şubesine giriş yaptıktan sonra sayfanın alt kısmında yer alan canlı cevap logosuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Editör: Resul AKA