Ela Rümeysa cebeci sevgilisi ünlü bir oyuncu olduğu için araştırılıyor. Oyunculuk hayatına 2011 yılında Kanıt dizisiyle başlamıştır.  Ardından çeşitli sinema filmlerinde ve Şevkat Yerimdar gibi popüler dizilerde rol almıştır. Ününe ün katan güzel oyuncu magazin dünyasını da özel hayatı ile meşgul ediyor. 31 Mayıs 1988 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.72 boyundadır. Sevenleri tarafından sevgilisinin kim olduğu sürekli merakla araştırılıyor. Ancak güzel oyuncu özel hayatına dair hiçbir röportaj vermemiştir. Ayrıca sosyal medya hesaplarında da sevgilisi ya da ilişkisine dair herhangi bir detay olmadığı için kimle olduğu bilinmiyor.

İçindekiler;

Ela Rumeysa Cebeci Kaç Yaşında?

Ela Rumeysa Cebeci kaç yaşında; 31 Mayıs 1988 doğumludur. 1,72 cm boyunda olan güzel oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 35 yaşında olan başarılı oyuncu, oyunculuk deneyiminden önce FM radyo yayıncılığı ile ün kazanmıştır. Ardından yer aldığı sinema filmleri ve dizilerle daha fazla ün kazanarak sevilen bir isim olmayı başarmıştır.

Ela Rümeysa Cebeci Ne İş Yapıyor?

Ela Rümeysa Cebeci ne iş yapıyor; 2011 yıllarında İstanbul FM radyosunda yaptığı programla tanınmıştır. Ardından ise Kanıt dizisiyle oyunculuk hayatına geçiş yapmıştır.  2012 yılında aldığı teklifle Fetih 1453 isimli sinema filminde oynamıştır. Daha sonrasında ise bir dönemin popüler dizisi olan Şevkat Yerimdar dizisinde oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

Ela Rümeysa Cebeci Nerede Öğretim Görevlisi?

Ela Rümeysa Cebeci nerede öğretim görevlisi; Nişantaşı Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Hemen ardından ise yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset akademisi ve iletişim bölümünde okumuştur. Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesinde de iletişim bölümünde eğitim almıştır.
Ela Rümeysa Cebeci’nin Instagram hesabı “elarumeysacebeci” olarak aktif şekilde kullanılıyor. Kendisine dair tüm detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz.

TV100 Gün Uyanıyor Spikeri Kim?

TV100 gün uyanıyor spikeri kim; Ela Rümeysa Cebeci’dir. Cebeci uzun bir süre T100 ekranlarında gün uyanıyor haber bültenini sunmuştur. Burada yoğun ilgi görüp ün kazanan güzel oyuncu ve spiker daha sonrasında ise Ciner Yayın Holding’in bünyesinde yer alan farklı bir kanala geçiş yapacağını duyurarak gün uyanıyor programını bırakmıştır.

Editör: Resul AKA