RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2024! DOSTA VE AKRABAYA RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI!

Ramazan ayı 11 Mart'ta başladı ve 9 Nisan'da sona eriyor. Yılın son iftarını açarken, kalplerdeki bayram coşkusu artıyor. Ramazan Bayramı ise 10 - 11 - 12 Nisan tarihlerini kapsayacak şekilde başlayacak. Bu anlamlı günlerde, akrabalara bayram mesajları atılacak. İşte, en kısa ve öz Ramazan Bayramı mesajları...

 1. Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi dilerim.

 2. Bayramınız mübarek olsun! Dualarınızın kabul olduğu, sevdiklerinizle bir arada geçirdiğiniz neşe dolu bir bayram dilerim.

 3. Ramazan ayının bereketini, bayramın coşkusunu yaşamanız dileğiyle, nice mutlu bayramlar dilerim.

 4. Bayramınız kutlu olsun! Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz her anın huzur ve mutluluk dolu olması dileğiyle.

 5. Ramazanın feyzi ve bereketiyle aydınlanan kalpleriniz, bayramın coşkusuyla daha da neşeli olsun. Bayramınız mübarek olsun!

 6. Ramazanın son günlerinde dualarınızın kabul olduğu mübarek bir bayram geçirmeniz dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar dilerim.

 7. Bayramınız kutlu olsun! Yüreklerinizdeki sevgi, birlik ve kardeşlik duygularıyla dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

 8. Ramazanın bereketini, bayramın coşkusunu yaşamanız dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmenizi temenni ederim.

 9. Bayramınız mübarek olsun! Dualarınızın kabul olduğu, sevdiklerinizle bir arada geçirdiğiniz neşe dolu bir bayram dilerim.

 10. Ramazanın manevi atmosferinden aldığınız güçle, bayramın mutluluğunu doyasıya yaşamanız dileğiyle, nice bayramlar geçirmeniz temennisiyle.

 11. "Ramazanın bereketiyle yoğrulan günlerin ardından gelen bayram, kalplerimize huzur ve sevinci taşır. Bayramınız mübarek olsun!"

 12. "Ramazan ayının manevi atmosferiyle şifa bulan yüreklerimiz, bayramın coşkusuyla yeniden doğar. Sevdiklerinizle geçireceğiniz bu özel günlerde huzur ve mutluluk daim olsun."

 13. "Ramazanın her günü bir hikmet, her saati bir feyizdir. Bayramın ise paylaşmanın, sevginin ve umudun zirvesidir. Nice bayramlara!"

 14. "Bayramın güzelliklerini paylaşmak, sevdiklerinizle bir arada olmak en büyük mutluluktur. Ramazan Bayramınız kutlu olsun, kalpleriniz sevgiyle dolsun."

 15. "Ramazanın bereketiyle beslenen ruhlarımız, bayramın coşkusuyla aydınlanır. Bu mübarek günlerde sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle."

 16. "Ramazanın dualarıyla yoğrulan günlerin ardından gelen bayram, kalplerimize neşe ve umut saçar. Bayramınız mübarek olsun, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara!"

 17. "Ramazanın rahmetiyle günlerimizi şenlendiren, dualarımızla yüreklerimizi dolduran bu özel günlerin bayramı kutlu olsun. Nice mutlu bayramlar dilerim."

 18. "Ramazanın feyziyle dopdolu, dualarıyla huzur bulan bir ruhla bayrama "merhaba" demenin mutluluğunu yaşayın. Bayramınız kutlu olsun, sevdiklerinizle birlikte nice güzel bayramlar geçirmeniz dileğiyle."

 19. "Ramazanın manevi ikliminden aldığımız güçle, bayramın coşkusunu doyasıya yaşayalım. Kalplerimiz sevgi ve hoşgörüyle dolu, nice bayramlara!"

Editör: Resul AKA