Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'a yeni rakip...

Türkiye pazarında yeni bir operatör daha hizmet vermeye başladı.

NETGSM Bilgi Teknolojileri A.Ş. Şubat ayı itibarıyla abone alımına başladı.

"0510 22X XXXX" numara blokuyla abone alımına başlayan Netgsm, sanal mobil şebeke hizmetleri kapsamında GSM çekirdek şebeke altyapılarını kurarak mobil telefon hizmeti sunuyor.

Netgsm Yönetim Kurulu Başkanı Adem Öcal, "Bu yılın sonuna kadar numara taşımayla birlikte 3 milyon aboneye ulaşmayı hedefliyoruz." açıklamasında bulundu.

Peki, NET GSM nedir, NETGSM kimin, sahibi kim? Netgsm paketleri ne kadar, kaç TL? İşte detaylar...

Netgsm nedir

Şirket kendisi şu şekilde tanıtıyor:

“Netgsm, 2009 yılında hizmet vermeye başladığında; gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler tamamen değişimi gerçekleştirmiş ancak Türkiye’de hala IP tabanlı yeni nesil iletişim hizmetleri veren bir firma yoktu.

Bugüne geldiğimizde ise Netgsm ailesi olarak 198.000’den fazla abonemize ve iletişim sektörünün tüm iletişim ihtiyaçlarını tek panelde toplayarak hizmet veriyoruz.

Çözüm odaklı destek birimi, kullanıcı dostu, avantajlı fiyatlar, arayüzü ve tüm hizmetler tek panel tek fatura ile abonelerimiz eski ve çözüm karmaşasında kalan eski operatörlerini bırakarak ailemize katıldılar.

Zahmetsiz, tutarlı ve pürüzsüz deneyimler yaratarak Netgsm işletmelerin iletişim ihtiyaçları için burada.”

Netgsm sahibi kimdir

Netgsm, 2004 yılında Cemal Kaya ve Adem Öcal tarafından Net Ankara Telekomünikasyon Elektronik Bilgisayar Teknolojileri Tic.ve San.A.Ş. adıyla kurulmuştur.

Kaynak: Ensonhaber.com